row("select * from haberler where tur=0 order by tarih desc"); $lhbr=strip_tags($lhbr); echo substr($lhbr,0,150)."..."; ?>
 
   
Türkiye ve dünyadan ünlü ressamlar, hayatları, çalışmaları ve sanat akımları...
Boyalar hakkında teknik bilgilere ve ilginizi çekecek faydalı linklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz...
   
 
 
 
 
SANAT DÜNYASI
Sanat Dünyası Ltd. Şti, 1978 yılında kırtasiye sektöründe perakende firması olarak ticaret hayatına başlamıştır. 1996 yılında Türkiye’deki ilk sanatsal mağazayı açarak sektördeki ilklerin öncüsü olmuştur. 2001 yılında Royal Talens’in Türkiye distribütörlüğünü alarak ithalata başlayan Sanat Dünyası, geçen süre zarfında sanatsalın değişik alanlarında üretim yapan dünyada kabul görmüş birçok markayı da bünyesine katmıştır. Türkiye’de sanatsal sektöre yeni ve farklı bir yön veren firmamız, insan odaklı yaklaşımı ve yenilikçi yönetim anlayışı ile sanatsal sektörün lider kuruluşu olmuştur.

Türkiye geneline yayılmış iş ortaklarımız ile son kullanıcıyı buluşturmak amaçlarımızın başında gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda hizmetlerimizi kusursuz sunmaya çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan takım ruhumuzun benimsediği prensibimiz, tüketici memnuniyetini sağlamaktır. Sanat Dünyası olarak kullanıcı ile uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni alanlarla ilgili en iyi markaları, en fonksiyonel ürünleri son kullanıcının hizmetine sunma hedefindeyiz.

Genel merkezimiz Bursa Osmangazi’de yer almaktadır.450m2’lik şirketimiz, 2100m2’lik depomuz ile toplam 2550 m2’lik alanımızda faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Sanat Dünyası olarak Türkiye genelindeki çeşitli üniversitelerde uzman kadromuzla vermiş olduğumuz “yardımcı malzemelerin kullanım alanları, ekonomik boya ve doğru fırça kullanımı gibi benzeri konularda ki uygulamalı eğitim ve seminerlerimiz ile geleneksel hale gelen Sanat Dünyası resim yarışmaları, ayrıca katıldığımız sanat fuarları ve sponsorluğunu üstlendiğimiz tüm sanatsal etkinlikler ile sektöre ve eğitime karşı sorumluluklarımızı örnek bir şekilde sürdürmekteyiz. Bu alanda takipçimiz olan firmalara da önderlik yapmaktan son derece memnunuz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın kullandığı ürün grupları başta olmak üzere, son kullanıcıların tercih ettikleri ürünlerde mutlaka dikkat etmeleri ve aramaları gereken sağlık belgeleri, çevre ve insan sağlığına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda, ithalatçılığını yapmış olduğumuz özellikle çocuk grubu okul ürünlerimiz ve diğer tüm çeşitlerimizde ayrı ayrı mevcuttur.

Sahip çıkmakla yükümlü olduğumuz sorumluluklarımızı yenilikçi ve özgün çalışmalarımız ile zenginleştirerek; insana, sağlığa, eğitime ve çevreye karşı hassas siz değerli kullanıcılarımızın desteği ile savunmaya ve vurgulamaya devam edeceğiz. 


 
         
 
© Copyright 2010. Tüm hakları saklıdır.
Sanat Dünyası San. Ürün. Paz. Ltd. Şti
Ünlü Caddesi Doktorlar Han Zemin Kat No:10 Osmangazi Bursa
Tel : +90 (224) 225 60 75 (3 Hat)
Fax: +90 (224) 225 60 78
sanat@sanatdunyasi.com.tr
 
 
Designed By BURSA AJANS www.bursaajans.com