Doğru cevabı biliyorsanız yarışmamıza katılarak siz de hediyelerimize sahip olabilirsiniz.
   
 
   
  ...
 
   
Türkiye ve dünyadan ünlü ressamlar, hayatları, çalışmaları ve sanat akımları...
Boyalar hakkında teknik bilgilere ve ilginizi çekecek faydalı linklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz...
 



Geri


11/02/2012

VINCENT KID STICK KOLAJ YARIŞMASI SONUÇLARI

 Anaokulu (4-6 yaş) kategorisi

 1-Süleyman Nezir (Çapa Atatürk  ilköğretim okulu)

2-İpek Arıoğlu (bahçeşehir koleji anaokulu)

3-Elif Aydın (Suadiye Anabilim anaokulu)

 mansiyonlar:

 Beril Güçlü (Sevgi Bahçesi anaokulu)

Ali Eren Er (Çamlıca İnternational school)

Arda İşletici (Üsküdar İMKB kız meslek lisesi uygulamalı anaokulu)

Can Samık (İstek atanur oğuz anaokulu)

Eren Ulutaş (Minik Ceylan anaokulu)

Sena Atan (Çekmeköy Neşe Erberk anaokulu)

 İÖO 1.kademe (7-11 yaş) kategorisi

1-Duygu Doğulu (istek atanur oğuz İÖO)

2-Miray Dizer (bahçeşehir bilfen İÖO)

3-Baran Erdinç (Özel Yönder İÖO)

 mansiyonlar:

 Zeynep Sare Pektaş (İhlas Koleji)

Ceyda Ateş (Yeşilköy 2001 İÖO)

Fatma Selin Uzun (Beylikdüzü Okyanus İÖO)

Sude Çakır (Sarıyer Doğa Koleji)

Ömer Yaman Çamurlu (Cenap Şahabettin İÖO)

Azra Aral (Doğan Koleji)

 İÖO 2.kademe (12-14 yaş) kategorisi

1-Füruze Sena Yurt (Fetih Koleji)

2-Işıl Alimoğlu (Özel Şişli Terakki vakfı İÖO)

3-Selin Genç (Enka okulları)

 mansiyonlar:

 Ayşe Nazlı Zengin (FMV Özel ayazağa Işık İÖO)

Yeraz Saraçoğlu (Aramyan uncuyan ermeni İÖO)

Büke Uygur (Bahçeşehir Bilfen İÖO)

Melis Sönmez (İstanbul Ted Koleji)

Selen Kuşpınar (Denizatı ilköğretim okulu)

Derin Sezercan (Üsküdar SEV İÖO)

Özge Taşdemir (Üsküdar Doğa Koleji)

Doğu Öngören (Eyüboğlu koleji)

  SERGİLEMEYE HAK KAZANAN RESİMLER

-Batuhan Orman (Pendik ilköğretim okulu)

-Zeynep Kolak (özel Yeşilköy 2001 koleji)

-Ensar Zıvalı (İdea Çocuk akademisi)

-Tuna Yakışıklı (melih İsfandiyar İlköğretim okulu)

-Ada Üzümcü (Çekmeköy Modafen İlköğretim okulu)

-Fatih Saylar (biltek İlköğretim okulu)

-Halil İbrahim Alkoç (özel sevgi çiçeği anafen İlköğretim okulu)

-Onur Burak Özdemir (Derya Öncü Koleji)

-Enda Yoldaş (Ataşehir Bilfen İlköğretim Okulu)

-Aslı Özüak (İstek Acıbadem İlköğretim okulu)

-Ali Berkay Koç (Dumlupınar ilköğretim okulu)

-Buse Arslan (günhan koleji)

-Seda Nur Şahin (Muhsin Adil Binal İlköğretim okulu)

-Elif Damla Atakır (Özel Bahçelievler ihlas İlköğretim okulu)

-Cantürk Bora (Özel Çamlıca Erdil Koleji)

-Ece Göker (özel basınköy Mev Koleji)

-Mimoza İrtem (özel Üsküdar sev ilköğretim okulu)

-Eren Bilir (Şişli özel ufuk ilköğretim okulu)

-Ege aslan (Patika Anaokulu)

-Dilara Kaymaz (Heybeliada ilköğretim okulu)

-Umut Zeynep Akyüz (özel yıldızlar ilköğretim okulu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-Süleyman Nezir (Çapa ilköğretim okulu)

2-İpek Arıoğlu (bahçeşehir koleji anaokulu)

3-Elif Aydın (Suadiye Anabilim anaokulu)

MANSİYONLAR

Beril Güçlü (Sevgi Bahçesi anaokulu)

Ali Eren Er (Çamlıca İnternational school)

Arda İşletici (Üsküdar İMKB kız meslek lisesi uygulamalı anaokulu)

Can Samık (İstek atanur oğuz anaokulu)

Eren Ulutaş (Minik Ceylan anaokulu)

Sena Atan (Çekmeköy Neşe Erberk anaokulu)

İÖO 1.kademe (7-11 yaş) kategorisi

1-Duygu Doğulu (istek atanur oğuz İÖO)

2-Miray Dizer (bahçeşehir bilfen İÖO)

3-Baran Erdinç (Özel Yönder İÖO)

MANSİYONLAR 

Zeynep Sare Pektaş (İhlas Koleji)

Ceyda Ateş (Yeşilköy 2001 İÖO)

Fatma Selin Uzun (Beylikdüzü Okyanus İÖO)

Sude Çakır (Sarıyer Doğa Koleji)

Ömer Yaman Çamurlu (Cenap Şahabettin İÖO)

Azra Aral (Doğan Koleji)

İÖO 2.kademe (12-14 yaş) kategorisi

1-Füruze Sena Yurt (Fetih Koleji)

2-Işıl Alimoğlu (Özel Şişli Terakki vakfı İÖO)

3-Selin Genç (Enka okulları)

MANSİYONLAR 

 

Ayşe Nazlı Zengin (FMV Özel ayazağa Işık İÖO)

Yeraz Saraçoğlu (Aramyan uncuyan ermeni İÖO)

Büke Uygur (Bahçeşehir Bilfen İÖO)

Melis Sönmez (İstanbul Ted Koleji)

Derin Sezercan (Üsküdar SEV İÖO)

Özge Taşdemir (Üsküdar Doğa Koleji)

Doğu Öngören (Eyüboğlu koleji)

 




Geri

 
         
 
l
l
l
© Copyright 2010. Tüm hakları saklıdır.
Sanat Dünyası San. Ürün. Paz. Ltd. Şti
Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Cd. 3.Sk. No:4 Nilüfer Bursa
Tel : +90 (224) 225 60 75 (3 Hat)
Fax: +90 (224) 225 60 78
sanat@sanatdunyasi.com.tr
 
 
Designed By BURSA AJANS www.bursaajans.com